•  09100046641 شماره تماس

ما را دنبال کنید در

کافه راه نو

کافه رویداد «راه نو» محیطی پویا برای برگزاری رویدادها و دورهمی‌های حوزه استارتاپی، کارآفرینی و دانشجویی است که زمینه مناسبی برای شبکه‌سازی و آشنایی افراد با هم را ایجاد می‌کند.

چالش اصلی دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی که عموما در محیط‌های رسمی دانشگاهی و آموزشی برگزار می‌شود این است که این دوره‌ها نیز در قالب و چارچوب آموزش رسمی دانشگاهی ایجاد و برگزار می‌شود که این موضوع علاوه بر اینکه از جذابیت این رویدادها می‌کاهد و تعامل و مشارکت گروهی را کاهش می‌دهد، اثربخشی شبکه‌سازی افراد را نیز به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. کافه رویداد راه نو با هدف مرتفع کردن این چالش، سعی کرده است با فراهم کردن محیطی صمیمی، آرامش‌بخش و پویا، ذیل مرکز نوآوری پیشتازان آیین زندگی، به برگزاری رویدادهایی از جنس مهارت‌افزایی، انتقال تجربه، اطلاع‌رسانی و ترویجی، آموزشی و توسعه فردی بپردازد و نقش قابل توجهی در تسهیل‌گری شبکه‌سازی بین ذینفعان فعال در اکوسیستم استارتاپی ایفا نماید.

موقعیت مکانی کافه راه نو در غرب تهران و در اتوبان اشرفی اصفهانی است و با توجه به نبود کافه رویداد فعال در غرب تهران، محیطی ایده‌آل را برای تردد افراد ساکن در غرب تهران فراهم می‌کند. طراحی کافه راه نو به گونه است که امکان پوشش انواع رویداد و دورهمی را فراهم می‌آورد (سخنرانی، میزگرد، کارگاه آموزشی و …). المان‌های اصلی طراحی در کافه راه نو کتاب، گل و کافه است چراکه ما معتقدیم شکوفایی و به ثمر رسیدن ایده‌های نو، جز با مطالعه و دانش‌افزایی، گفتگو و مشورت و همچنین شبکه‌سازی میسر نیست.

 

رویدادها

شما می‌توانید در کافه راه نو علاوه بر سرو انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، دوستان جدیدی پیدا کنید، کتاب بخوانید، بازی‌های رومیزی انجام دهید، در یک گردهمایی و دورهمی آموزنده و اثربخش شرکت کنید و از وقت خود نهایت استفاده را ببرید.

کافه راه نو رویدادهای هفتگی و منظمی را در موضوعات مشخص تدارک دیده است اگرچه سعی شده این جلسات در هر نوبت موضوع مستقل و مشخصی را دنبال کند و برای حضور در این جلسات نیازی نیست که حتما همه رویدادهای قبلی راشرکت کرده باشید.

رویدادهایی که در کافه راه نو برگزار می‌شودبه لحاظ موضوع محدودیتی ندارد اگرچه تمرکز اصلی آن بر سبک زندگی و تولید محتواست و میتواند دسته‌بندی‌های زیر را پوشش دهد:

  • دورهمی فعالان
  • کارگاه و دوره آموزشی
  • جلسات انتقال تجربه
  • جلسات آموزشی مرتبط با مهارت‌افزایی و توسعه فردی
  • سخنرانی و گفتگوهای محدود
  • جلسات بحث و بررسی آخرین موضوعات روز اقتصادی و اجتماعی
  • جلسات هم‌خوانی کتاب
  • جلسات خصوصی و نیمه خصوصی (در ساعات صبح و ظهر)
  • جلسات مکالمه آزاد زبان انگلیسی
  • دورهمی‌های بازی‌های گروهی مدیریتی

 

برنامه زمانبندی و شرکت در رویدادها

هزینه ثبت نام در اکثر رویدادهایی که خود کافه برگزار می‌کند به ازای هر نفر ۱۵هزار تومان است و هزینه سفارش در کافه نیز جداگانه حساب می‌شود. البته ثبت نام رویدادهایی که توسط مجموعه‌های دیگر در کافه برگزار می‌شود از طریق کافه صورت نمیگیرد و صرفا شرکت‌کننده هزینه سفارش از کافه را به کافه راه نو پرداخت می‌کند.

ساعت کار کافه راه نو از ۷:۳۰ صبح است و پذیرای عموم مردم، افراد شاغل در اطراف کافه و دانشجویان شاغل به تحصیل (دانشگاه علمی کاربردی آئین زندگی، دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد غرب تهران و دانشگاه علم و فرهنگ) هستیم.  رویدادهای کافه راه نو در طول هفته از ساعت ۱۶:۳۰ به بعد برگزار می‌شود ولی در روزهای ۵شنبه و جمعه به صورت تمام‌وقت رویداد برگزار خواهد شد. در حال حاضر، در زمان برگزاری رویدادها متاسفانه نمی‌توانیم پذیرای افراد و جمع‌های چندنفره که شرکت‌کننده در رویداد نیستند باشیم (اگرچه به زودی با تفکیک محیط برگزاری رویداد به طور همزمان پذیرای هر دو گروه خواهیم بود) و خواهشمند است قبل از تشریف‌فرمایی در زمان‌های برگزاری رویدادها (بعدازظهرها و ۵شنبه و جمعه) از محیا بودن شرایط اطمینان حاصل نمایید.

 

اگر برگزارکننده رویداد هستید، مدل‌های همکاری متعددی قابل تعریف است. پیشنهاد میکنیم با ما در تماس باشید.

افراد

دکتر سید حسین حسینی

موسس و مدیر کافه

بهار رجبی رئیس‌ مرکز علمی کاربردی پیشتازان آئین زندگی

موسس و مدیر کافه

مهرانگیز میکائیلی موسس و مدیرعامل شرکت تعاونی پیشتازان آئین زندگی

موسس و مدیر کافه